Leather pants

by - 18:37

Jak cudownie, że przyszła wiosna! Gdy cała roślinność budzi się do życia, postanowiłam to wykorzystać w moich zdjęciach. I tak oto tło tworzą cudowne kwiaty. W końcu nic nie dorówna prawdziwym, naturalnym kwiatuszkom mieniącym się w słońcu. Z tej okazji postanowiłam zaskoczyć Was...no właśnie! Zwykłym czarno-białym outfitem. Są to najbardziej funkcjonalne kolory, które pasują dosłownie do wszystkiego. Można z nich tworzyć i eleganckie zestawy ale także pójść w zupełnie inną, luźniejszą stronę. Cieszę się że mogę Wam pokazać moje najnowsze spodnie, które pokochałam i nie mogę się teraz bez nich obyć praktycznie każdego dnia. Czy Wy też macie takie ubrania, w których najchętniej byście chodzili każdego dnia? Poza dresem oczywiście :D
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Finally, spring is here! I love time when all natur comes to life. I used a little bit of it in my newest photos. Wonderful spring flowers are creating background of my outfit. They are so special! Nothing can compare with them. Today, I decide to suprised you by...normal black and white outfit! These are the most functional colors! You can crate elegant and casual outfits with them. I'm also very happy that I can show you my new, leather pants! I really love them and I could wear them single day!
Do you also have things that you could wear every day? 


Koszula - C&A
Torebka - Lovelywholesale

You May Also Like

10 Comments

 1. fantastyczne spodnie i koszula <3

  OdpowiedzUsuń
 2. woooow ta koszula z tym nasyzjnikiem, jakie cudo ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zieleń jest teraz taka świeża, że warto wykorzystać ją do zdjęć, no i te przepiękne pachnące kwiatki :) Naszyjnik od razu rzuca się w oczy, śliczny jest!

  OdpowiedzUsuń
 4. super buty!
  http://noisyss.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. I need a pair of shoes like yours. :)

  http://couturecase.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Great look and beautiful pictures! Love leather pants, but if there's one thing I could wear every day it would be jeans and a leather jacket :)

  OdpowiedzUsuń
 7. leather is my favorite fabric of all times!
  i really like your posts and photos. such a beauty :D

  OdpowiedzUsuń
 8. wpadły mi w oko buty i naszyjnik :-)

  OdpowiedzUsuń