Pianka i Lakier Regenerujący - Nivea

by - 16:03


Chyba już wiecie, że uwielbiam produkty Nivea. Tym razem w moje ręce wpadł Lakier Regenerujący oraz Pianka Regenerująca. Często lubię robić sobie różne fryzury i z nimi eksperymentować. Wiązało się to z użyciem lakieru do włosów ale niestety te które, utrzymałyby moje włosy (są bardzo ciężkie i gęste) nieestetycznie je sklejały a po rozczesaniu zostawiały białe drobinki... Mile zaskoczył mnie lakier z Nivea ponieważ nie skleja włosów, efekt wygląda naturalnie i bez problemu można go rozczesać. Jednocześnie bardzo dobrze utrzymuje fryzurę! Kolejnym przykładem na wspaniałość tych produktów jest moje uwielbienie do plecenia warkoczyków na noc i rano ich rozplątywania. Dzięki temu otrzymuję efekt naturalnych sprężynek. Aby je utrzymać i sprawić by były sprężyste używałam pianki. I niestety, po zwykłych, włosy były do niczego i nie dały się rozczesać. A po tej od Nivea naprawdę mogę jeszcze coś z nimi zrobić! :) 
Pianka i lakier jak najbardziej sprawdziły się u mnie na plus! A wy znacie już te produkty? :)


You May Also Like

4 Comments

 1. Produkty Nivea bardzo lubię, tych jeszcze nie miałam okazji sprawdzić, ale to kwestia tego, że rzadko układam sobie jakoś porządnie włosy. Ale na pewno w końcu kupię na jakąś okazję :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Ooo! Mój aktualny lakier do włosów pomimo tego że utrzymuje rewelacyjnie włosy na długo, to jednak pozostawia po sobie taką smugę sztuczności. Muszę skorzystać z nivea. Mam sentyment do tej firmy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Właśnie przymierzam się do zakupu jakiejś pianki do włosów - w okresie jesienno - zimowym moje włosy strasznie się elektryzują i puszą, potrzebuję więc czegoś żeby je dociążyć :) Bardzo chętnie sięgnę po tę z NIVEA!

  OdpowiedzUsuń
 4. Z tej marki regularnie używam tylko kultowego kremu :)

  OdpowiedzUsuń