Personalizowanie prezenty czyli magia decoupage!

by - 21:28

Jak wiecie, 23 stycznia stuknęło mi 20 lat. Z tej okazji dostałam cudowny, spersonalizowany prezent, którym koniecznie muszę się Wam pochwalić! Jest to piękne pudełeczko z papierowymi różyczkami i ciekawymi cytatami. Z niespodziewaną cudowną kartką z życzeniami w środku! Z resztą, zobaczycie to na zdjęciach. Co do takich małych dzieł sztuki to jestem zachwycona wszelkimi pudełeczkami, czy kartkami wykonanymi metodą decoupage. Moje cudo dostałam od mojej siotry a jest ono autorstwem Doroty z (klik)

You May Also Like

9 Comments

 1. Piękny prezent <3
  ktoś musiał się napracować, aby wykonać taką pomysłową kartkę <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Piekna jest ta kartka!!

  Zapraszam do siebie,
  Miłego dnia kochana, xx Bambi

  OdpowiedzUsuń
 3. uwielbiam takie prezenty !
  pozdrawiam cieplutko :)
  woman-with-class.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Agata Markowska11/10/18 07:35

  Często spersonalizowane prezenty są bardzo fajne i mają wzięcie. Jeśli chodzi przede wszystkim o prezenty to na https://4gift.pl możemy znaleźć ich pełno i co najważniejsze, są one bardzo oryginalne. Na pewno osoba która dostanie taki prezent będzie w pełni zadowolona :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy13/5/20 20:54

  Właśnie personalizowane prezenty są bardzo fajne i ja jestem zdania, że jak najbardziej mogą się one podobać. Chociaż ja swoim dziadkom również bardzo chętnie kupuję upominki w https://duka.com/pl/prezenty/prezenty-dla-dziadkow gdyż wiem, że akurat w tym sklepie na pewno znajdę spory wybór. Nigdy się jeszcze na nich nie zawiodłem.

  OdpowiedzUsuń