Jestem na billboardach!

by - 21:34


Jako mała dziewczynka, która do gimnazjum wybrała się do Lublina z małej wsi, zawsze marzyłam o tym, aby zaistnieć w tym miejscu. Każdego ranka droga z autobusu do szkoły była wypełniona rozmaitymi planami, pomysłami i celami na przyszłość. Jeden z nich pamiętam aż do dziś...mijając wysoki billboard wyobrażałam sobie, że to ja pewnego dnia będę z niego spoglądać na całą okolicę i tak każdego kolejnego poranka snułam przeróżne wizje...Minęło kilka lat, a ja jak zwykle przejeżdżałam pobliską ulicą w drodzę do domu. Gdy zerknęłam z ciekawości na "mój" billboard nie sądziłam, że wtedy rzeczywiście będzie mój. Tak! Stało się, moje marzenie się spełniło, moje zdjęcie było w tym miejscu, o którym przed laty marzyłam każdego dnia. Niesamowite uczucia, szok, niedowierzanie, a przede wszystkim ogromna radość. Mały cel, który cieszy jak nic innego. W ciągu kilku następnych tygodni okazało się, że takich billboardów jest około 15 w całym Lublinie! I każdy kolejny przeze mnie odkryty, czy też podesłany przez moich znajomych sprawiał tak samo wielki uśmiech na twarzy. Wszystkie te radości były możliwe dzięki akcji Tarasów Zamkowych, które urządziły konkurs na Stylowego Lubelaka. Laureaci, w których gronie miałam zaszczyt się znaleźć wzięli udział w sesji zdjęciowej, której efekty miały pojawić się w najbliższym roku na billboardach promujących tą galerię handlową. Moja sesja miała zachęcać do wybrania się na plaże otwartą w okresie letnim na dachu budynku. Dlatego parę miesiecy oczekiwań nie poszło na marne, gdy w końcu pod koniec czerwca moje zdjęcia zawisły nad całym Lublinem. Bardzo miłe wydarzenie, które zapamiętam na całe życie i cieszę się, że mogę się nim z Wami podzielić. Jak Wam się podobają billboardy? Mieliście kiedyś okazje zobaczyć siebie na jednym z nich? ;)


You May Also Like

25 Comments

 1. Gratuluję sukcesu! Nie ma to jak spełnić marzenia ❤

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję ☺ Bardzo ładne zdjęcie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Widziałam Cię właśnie na bilbordzie niedaleko Tarasów! I pierwsza moja reakcja to' oo Kasia! Kojarzę ją!"
  Gratuluję kochana! ♥

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale super! Cieszę się, że Ci się udało ! Gratulacje!♥
  https://patrycjakoziol55.blogspot.com/?m=1

  OdpowiedzUsuń
 5. Wow! Mega! Jestem w weekend w Lublinie! Będę szukać :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wow bardzo gratuluję fajnie, że ci się udało!

  OdpowiedzUsuń
 7. Anonimowy28/7/18 10:13

  ładnie

  https://emistrazaczka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetnie! Marzenia się spełniają.. ;-)

  http://aleksandra-jakuta.blogspot.com/2018/07/level-27.html

  OdpowiedzUsuń
 9. Ekstra, to musi być super miłe uczucie. I jak widać czasem nieosiągalne marzenia tak na prawdę są na wyciągnięcie ręki :) Pozdrowienia z Lublina :)
  kreatywnienafotografii.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 10. Wooow gratulację, marzenie spełniło się. Ciekawe co następnego zrobisz.

  OdpowiedzUsuń
 11. WOW GRATULACJE! Marzenia się spełniają ! Powodzenia w realizacji kolejnych planów i marzeń! 💚
  https://www.youtube.com/channel/UCOMHTBUQ8Pz6Tifk_4g-Gxw

  OdpowiedzUsuń
 12. Świetna sprawa, być na bilbordzie, a zapłacili ci chociaż za reklamę?

  OdpowiedzUsuń
 13. Gratulacje! Marzenia się spełniają, zwłaszcza kiedy wspomaga się je ciężka pracą i realizacją pasji. Swoją drogą piękna stylizacja idealna na bilboard :)

  OdpowiedzUsuń
 14. O kurczę ! super sprawa, gratulacje :) ja wlasnie wrocilam z Lbn do domu na wakacje, ale bede niedlugo, to się rozejrzę :) Pozdrawiam :) // ~ mój blog ~

  OdpowiedzUsuń
 15. Super sprawa 😊 gratulacje 👌💪🏽😊

  OdpowiedzUsuń
 16. wow super, gratuluje!:)

  OdpowiedzUsuń
 17. O wow, wyobrażam sobie, że patrzę przez okno, a tam ja :D gratuluję! Dziwnie by mi było pojawić się na billboardzie, mam uczulenie na robienie mi zdjęć ;D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nigdy nie wiadomo co czeka nas w przyszłości ;)

   Usuń