Powiew lata w jesiennej stylizacji

by - 13:20

Hej kochani! Cudowne słońce za oknem przyświeca mi już z samego rana. Od razu mam większą ochotę do życia, choć we wszystkich mediach można usłyszeć, że to niestety już ostatni tak słoneczny tydzień w tym roku :( Nie mogłam przegapić takiej okazji i zrobiłam dla Was kolejne zdjęcia, które swoim klimatem będą zabierały nas w te zdecydowanie cieplejsze dni. Sukienka w iście słonecznych barwach to jeden z ostatnich krzyków lata na moim blogu. 
Październik wkroczył w moje życie przynosząc pełno nowych wyzwań. Nowe studia na kierunku Budownictwo wymagają ode mnie pełnej koncentracji i dużego zaangażowania. Łącząc to z dorywczą pracą, no i oczywiście moim kochanym blogowaniem, obowiązków jest dużo, ale jestem zwarta i gotowa, a planowanie dni to moja największa pomoc!
 Nie bez powodów jednak napisałam, że to nie są ostatnie promyczki lata. Już za kilka dni wybieram się słonecznej i zjawiskowej Portugalii. Zamierzam odwiedzić tam dwa największe miasta, czyli Lizbonę i Porto oraz dać się zachwycić klifom nad Oceanem Atlantyckim <3 To mój pierwszy raz, gdy zobaczę ocean, dlatego jestem w pełni podekscytowana tym wydarzeniem. 
Oczywiście, każdy wyjazd dla mnie nieodłącznie jest związany z wyborem outfitów, w których będę się mogła tam zaprezentować. Tym razem bardzo dużo w tej kwestii pomogła mi strona Domodi.pl. Znalazłam tam dużo ciekawych artykułów modowych, które mocno mnie zainspirowały, a także w jednym miejscu miałam dostęp do setki sklepów wchodząc w moją ulubioną zakładkę: SUKIENKI! Dzięki czemu zaoszczędziłam sporo czasu i miałam pewność, że żadne nowości mnie nie ominą. 

Bądźcie czujne, bo już niedługo na blogu pojawią się relacje z najbliższego wyjazdu oraz kolejny odcinek z serii tanie podróżowanie! 
Dajcie znać jak podoba Wam się dzisiejsza stylizacja? ;)Kapelusz/ Hat - Front Row Shop
Plecak / Backpack - Sammydress

You May Also Like

10 Comments

  1. Bardzo fajnie pasuje Ci taka kolorystyka :D Piękna stylizacja!

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetne połączenie! ;) Mam podobną sukienkę tylko w odcieniu niebieskim.

    OdpowiedzUsuń
  3. Zawialo latem... Piekne polaczenie :) pozdrawiam i zapraszam ;)

    OdpowiedzUsuń