Dlaczego poszukujemy komfortu?

by - 12:00


Witajcie kochani, pisząc ten post jestem w drodze na Teneryfę, a Was pewnie może zastanawiać tytuł posta, w którym mam dla Was kolejną stylizację. Nie bez przyczyny on się tutaj pojawił, a co więcej wpadł mi do głowy podczas nocnej posiadówce na lotnisku. Gdy ławki stają się najtwardsze na świecie, korytarze przesiąkają przeciągiem, a za nami jak cień po całym lotnisku przesuwa się pan z wiertarką, który bogu ducha winny wykonuje swoją codzienną pracę. A ja zastanawiam się ile człowiek jest w stanie poświęcić, aby osiągnąć swój osobisty spokój. Noc na lotnisku to w zasadzie pestka przecież są o wiele gorsze w życiu sprawy. Z resztą nie jest to mój pierwszy raz, a tym razem nawet nie jestem w tym sama. Jednak, gdy zmęczenie pierwszym lotem daje się we znaki, jest godzina 3:30, a w głowie masz myśl o kolejnym 3-godzinnym locie nagle diametralnie widzisz świat w innych barwach. No jasne, że zrobiłam to dla pieniędzy. Dzięki przesiadce cena biletu spadła prawie trzykrotnie w dół! Ale coś mi w tym nie pasuje. Przecież jestem oszczędna, uważam, że trzeba szanować pieniądze i ich wartość tym bardziej w czasach, gdzie nie jest o nie tak łatwo. Mimo wszystko jednak postanawiam w duchu, że to ostatni raz, że już tak nie chcę, że może rzeczywiście warto wydać trochę więcej pieniędzy, a oszczędzić sobie trudów takich sytuacji? Czyli co? Jednak komfort? I choć to tylko mały przykład pośród milionach większych problemów to jednak świetnie obrazuje naszą rzeczywistość. Realizując własne cele liczymy przede wszystkim na korzyści. Szczęście, zyski, pomyślność to standardowe przykłady. A to wszystko składa się na komfort naszego życia, choć dla każdego będzie czym innym. A czy da się żyć inaczej i zboczyć z tej popularnej ścieżki? Czy są tu jacyś nonkonformiści, którzy pomimo wszystko zawsze będą iść pod prąd? Dajcie znać w komentarzach jakim typem człowieka wy jesteście i do której postawy jest Wam bliżej.

Nie zapominając o stylizacji to mam tutaj dla Was premierową sukienkę z kolekcji NAKD razem z Anią Skurą, która właśnie pojawiła się na ich stornie. Z kodem ASXNAKD15 macie 15% zniżki na nieprzeceniony asortyment do 22.12.2019. Dajcie znać jak Wam się podoba! ;)


You May Also Like

12 Comments

 1. Super zestaw! Bardzo fajne kolory :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetna stylizacja. Co do komfortu to oczywiście go sobie cenię :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Komfort jest bardzo ważny i warto o niego dbać zawsze :) Ja od kilku lat cokolwiek nie robię i gdziekolwiek bym nie była zawsze sobie mówię " Karolina - zadbaj o swój komfort" ;) piękne zdjęcia!

  OdpowiedzUsuń
 4. Przepiękna jest ta kolekcja!

  OdpowiedzUsuń
 5. Znajome miejsce! :D
  Przepięknie kochana wyglądasz, stylizacja z klasą; bardzo trendy.

  Odpowiadając na pytanie... choć komfort jest ważny, są takie sytuacje, kiedy potrafię skupić się na innych wartościach :)
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To bardzo cenna umiejętność zadbać o coś innego niż tylko o swój komfort <3 Pozdrawiam i dziękuję ;)

   Usuń
 6. Miłego pobytu na Teneryfie, jest to przepiękne miejsce, pełne niesowitych atrakcji. Doskonale Cię rozumiem z oszczędzaniem pieniędzy. Też wolę spędzić noc w gorszym hotelu czy dłużej jechać do celu. Świetna stylizacja, pięknie wyglądasz.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, ja wychodzę z założenia, że zawsze zamiast na jeden wyjazd mogę pojechać na 2! A takie miejsca jak Teneryfa są zdecydowanie warte pewnych wyrzeczeń. Pozdrawiam :*

   Usuń