Najlepsze prezenty na święta 2018 :)

by - 21:17

Hej kochani! Mikołajki już za nami, a to oznacza, że jesteśmy na ostatniej prostej, która szybko zmierza w kierunku Świąt Bożego Narodzenia, czyli jednego z najpiękniejszych okresów w roku. Mam nadzieję, że Święty Mikołaj obdarował Was i Waszych najbliższych, a w szczególności tych najmłodszych, bo przecież w dzieciństwie nie ma nic piękniejszego jak myśl o tym siwym panu z długą i gęstą brodą, który w swoim czerwonym stroju przynosi nam przeróżne drobiazgi umilające ten grudniowy czas. Jednak skoro to już za nami chciałam zastanowić się dzisiaj nad tematem prezentów, ale tych, które najczęściej składamy pod choinką. Które rozpakujemy w ten piękny wigilijny wieczór wspólnie z naszymi najbliższymi. Dzisiaj chcę Wam przedstawić kilka moich pomysłów na świąteczny prezent!

Po pierwsze DO IT YOURSELF! Jasne łatwo mówić, ale gdy przychodzi do wymyślenia czegoś kreatywnego głowa wydaje się pusta, a gdy już uda się wpaść na jakiś wyśmienity pomysł okazuje się, że ręcę odmawiają posłuszeństwa i nie do końca nasze dzieło wygląda tak jak sobie je wyobrażaliśmy. To nic, co by to nie było ozdoba świąteczna, własnoręcznie wykonana kartka z życzeniami, czy może jakaś słodkość upieczona specjalnie dla konkretnej osoby? Warto skupić się na swoich najmocniejszych stronach i po prostu wykorzystać je! Może poszewka na poduszkę z własnoręcznie wyszytym tekstem lub wzorem, może obrazek, własnoręczny rysunek? Każdy ma jakiś talent, a w ten świąteczny czas postarajmy się o odrobinę chęci i zaskoczmy naszych bliskich takim prezentem. Satysfakcja będzie podwójna, a gwarantuje, że takie prezenty zapadają w pamięci na zawsze!

Pokaż tej osobie najlepsze wspólne chwile ostatnich miesięcy! Święta to czas, gdy zamyka się kolejny etap w życiu, aby rozpoczął się nowy, czyli kolejny rok. Może to idealny czas, aby stworzyć podsumowanie tegorocznych wsponień? Wywołać zdjęcia, stworzyć pamiątkowy album, a może i dedykowany kalendarz na 2019? W ten sposób możemy upamiętnić najpiękniejsze chwilę i to, co wspólnie przeżyliśmy, a np. osobisty dziennik pełen zdjęć i wpisów z najciekawszych dni poprzedniego roku może się okazać dla drugiej osoby typowym strzałem w dziesiątke i pamiątką na całe życie.

No i na koniec cała lista konkretnych rzeczy, które da się dopasować do każdej osoby i znajdziemy tutaj idealny prezent dla dziewczyny, męża, babci, wujka, rodziców, czy dzieci. Jeśli lubi muzykę podaruj mu słuchawki lub płytę muzyczną ulubionego zespołu. Jeśli jest miłośniczką czytania, dowiedz się jaka książka jest na szczycie jej listy "must have". Jeśli wiesz, że tego potrzebuje spraw jej zestaw kosmetyków, a może wymarzone perfumy. Jeśli chcesz ją wyrwać na poświąteczną randkę podaruj zaproszenie do kina, a może wyjazd na narty lub seans filmowy przy gorącym grzańcu. A gdy on jest łakomczuszkiem pomyśl o słoiczku z pierniczkami, czy o świątecznym wypieku. Jeśli ostatnio kupił zimową kurtkę podaruj mu pasującą czapkę i szalik w zestawie. Bądź kreatywny, a pomysłów na pewno nie zabraknie!

Kochanie niezależnie od prezentów pamiętajcie, co w tym okresie jest najważniejsze. Spędźcie ten cudowny czas z najbliższymi i przede wszystkim ofiarujcie im swój czas, swoją uwagę i troskę. Jeśli żadnej z tych rzeczy nie zabraknie uwierzcie, że to będą najpiękniejsze święta w Waszym życiu. ;)

You May Also Like

3 Comments

 1. te zrobione samemu sprawiają ogromną radość zarówno osobie obdarowanej jak i osobie obdarowującej :)


  Zapraszam na mój blog o modzie

  OdpowiedzUsuń
 2. Zdecydowanie zorbienie prezentu samemu przynosi sporą radość i satysfakcje, a szczęscie na czyjejś twarzy ? Bezcenne :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zawsze można połączyć prezent diy z czymś kupnym. Na przykład własnoręcznie wykonać kartkę świąteczną i dorzucić do niej jakiś mały upominek, biżuterię, perfum itd.

  OdpowiedzUsuń