Wersja 2.0

by - 15:59

Wersja 2.0...tak jest 23 stycznia mój licznik wieku zmienił się na przysłowiową dwójkę z przodu. Jak to zazwyczaj bywa dzień urodzinowy należy do jednych z przyjemniejszych w ciągu roku dla każdego jubilata. Ten również pomimo sporego zawrotu głowy na uczelni był bardzo miły i będę go dobrze wspominała. Jednak sam fakt, że są to 20 urodziny uważam za pewien przełomowy czas. Skończył się okres wymigiwania się od odpowiedzialności. Wymówki o byciu niedoświadczonymi nastolatkami nie wchodzą już w grę. Czas konkretnie brać życie we własne ręcę z pełną odpowiedzalnością za każdą decyzję. Oczywiście dorosłość nie oznacza porzucenia dziecięcych marzeń, pracowania od 8 do 16, i nie wychylania się poza pewne schematy. Tak samo jak dorosłość nie zaczęła się dwa lata temu, gdy w nocy z 22 na 23 stycznia skończyłam te niezapomniane 18 lat. Dorosłości ciągle się trzeba uczyć, każdego dnia, bo nic nie przychodzi jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki i...pyk! Dziś czuję się odpowiedzialna za siebie, na co na pewno wpływ mają studia, które uczą jak funkcjonować samodzielnie, gdzie tylko my tak naprawdę troszczymy się o siebie i swoje wyniki. Urodziny to przede wszystkim czas życzeń, których wiele rozmaitych otrzymałam, ale nie zabrakło też moich życzeń dla siebie. Rozwijać blogową pasję, z którą tak dobrze się czuję, a przecież w internecie poruszam się prawie tak dobrze jak po własnym domu. Oczywiście studia będące wielkim wyzwaniem i czas pierwszej sesji, gdzie jak zobaczyłam natłok egzaminów do zaliczenia, aż odechciało mi się o tym myśleć. Oczywiście też nie brakuje mi celów związanych z moimi marzeniami. Jest do czego dążyć i te wszystkie myśli pchają mnie ciągle w przód. 20 lat minęło, ale jak je wspominam? Udało mi się tańczyć w konkursach angielskiej piosenki, dostać parę jedynek, parę też piątek, zdobyć wymarzony czerwony pasek na świadectwie, jak i parę razy go samej tam domalować. Poradzić sobie z maturą, dzięki której dostałam się na studia...aby po miesiącu zmienić kierunek. Poznać wspaniałe miejsca i wspaniałych ludzi, korzystać z przyjemności życia nie zaniedbując obowiązków naukowych i przede wszystkim udzielać się na moim blogu, bez którego nie wyobrażam sobie życia, który od zawsze uczył mnie samodzielności, organizacji i ukształtował mnie taką jaka jestem. Oczywiście czasami ciągle myślę, że mam te 18 lat. Niedawno oglądając telewizję z moją mamą, która powiedziała widząc jakąś dziewczynę mającą 18 lat, że przecież ona totalnie nie wygląda na 18 lat! Na co odpowiedziałam jej, że też tak mam, gdy pytają mnie ludzie o wiek to nie mogą uwierzyć, że mam 18 lat. Moja mama popatrzyła na mnie jak na wariatkę i odpowiedziała: ...ale Ty nie masz 18 lat...Tak więc od kilku dni jestem już w pełni świadomą wersją 2.0, która mam nadzieję, że będzie tylko lepsza i zaprowadzi mnie do spełniania coraz to większych marzeń! :)
You May Also Like

11 Comments

 1. Sesja prześliczna! U mnie także w tym roku stanie 2 na przodzie :) wszystkiego najlepszego :) karolinawilczy.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. super sukienka, ślicznie wyglądasz :) ja już dawno minęłam 20... :p

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy27/1/18 18:32

  ładnie

  https://iamemilias.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ładna sesja. Czas szybko płynie ale jednak myślę, że ludzie dorastając są mądrzejsi i inaczej patrzą na świat. Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jeszcze niedawno powiedziałabym że do 20 mi jeszcze daleko, że mam jeszcze całe dzieciństwo, ale kilka miesięcy temu dotarło do mnie że za około rok będę mieć już 18 lat, co wcześniej ciągle było dla mnie nie osiągalne. Wszystkie osoby po ukończeniu 18 urodzin wydawały mi się takie duże, dorosłe. A patrząc na siebie wciąż widzę dziecko hahha. Czas minie bardzo szybko, nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy. Mimo wszystko wciąż dorastamy i widzę to też po sobie.
  Pięknie wyglądasz i wszystkiego najlepszego!

  http://kinga-wajman.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Jaka cudowna sesja :) Wyglądasz zjawiskowo ♥

  https://xgabisxworlds.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. wow wyglądasz przepięknie;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetne zdjęcia! Super

  Zapraszam do siebie,
  Miłego wieczoru, xx Bambi

  OdpowiedzUsuń
 9. Ojeju! Wyglądasz prześlicznie ♥️ I ten uśmiech 😍😃

  OdpowiedzUsuń