Podsumowanie roku 2017!

by - 13:12

Doczekaliśmy się...dziś 1 styczeń, tak więc kolejny rok życia za nami. Jedni dziękują dziś za to wszystko, co udało im się osiągnąć w tym minionym roku. Inni wyczekiwali, aż 2017 się skończy, a wraz z nim wszystko, co było złe, a ten nowy 2018 rok da im szanse na lepszą przyszłość i tak zwany ponowny start od zera. Którą ze stron byśmy nie byli, to Sylwester zawsze zmusza nas do refleksji. Z jednej strony tworzymy podsumowania mijającego roku, a z drugiej snujemy plany oraz zapisujemy nasze, noworoczne postanowienia. Sama stworzyłam sobie taką listę, a z Wami chciałabym się podzielić tym, co było dla mnie istotne w tym 2017 roku. 
Przede wszystkim, byłam na dwóch studniówkach i w tym na mojej. Co dało mi dużo doświadczeń w strefie projektowania ubrań ponieważ sama stworzyłam swoją sukienkę która bardzo mi się podobała. Skończyłam liceum oraz napisałam Maturę, co na pewno jest ważnym momentem w życiu każdego młodego człowieka. Potem wybór studiów, nowe wyzwania z nimi związane. Na pewno nie jest to tak proste i oczywiste, warto szukać swojego celu w życiu i nie bać się podejmować decyzji, nawet jeśli nie będą one do końca łatwe i popularne. 
Cieszę się, że przez ten rok miałam okazję rozwijać się też jako blogerka. Nie ograniczam się tylko do bloga, przez co mam okazję zawiązywać coraz to nowe ciekawe współpracę oraz stawać przed różnymi wyzwaniami w różnych mediach społecznościowych. Co najważniejsze czuję się dobrze z tym, co robię i szukam dalszych form rozwoju mojego, barwnego świata stylizacji. 
Ważnym punktem w moim życiu są podróże, które uwielbiam i zawsze stanowią inspirację dla mnie. W tym roku udało mi się zobaczyć parę ciekawych miast w całej Europie, a już planuję kolejne wyjazdy. Wspaniały Londyn na pewno zapadł w mojej pamięci i to miejsce, do którego sobie nie wyobrażam nie wrócić! Miałam okazję zobaczyć takie miasta jak Drezno, Zielona Góra, Wrocław, czy Lwów, gdzie w każdym z tych miast wyraźnie widać wpływy innych kultur i każde z tych miast jest naprawdę ciekawe i ekscytujące. Oczywiście nie zabrakło mojej ukochanej Warszawy :)
Jak dla każdej kobiety ważne były zmiany moich włosów. Zaczynałam ten rok z długimi brązowymi włosami a teraz mam krótkie i są koloru blond! 
Wygrałam również sesję zdjęciową dla C.H Tarasy Zamkowe i dzięki temu w 2018 będę na bilbordach w całym Lublinie!
Na pewno ten rok składał się z lepszych i gorszych chwil, ale zapamiętam go jak najbardziej pozytywnie i ten cały entuzjazm przełożę na 2018 rok! Z mojej strony chciałabym Wam życzyć w Nowym Roku osiągnięcia i realizacji swoich małych celów, które Was uszczęśliwią oraz niespodziewanych, zaskakujących i pozytywnych chwil, których zupełnie się nie spodziewacie! ;)


You May Also Like

3 Comments

 1. Wszystkiego najlepszego w 2018 :)
  Może wspólna obserwacja?:)

  Leyraa Blog

  OdpowiedzUsuń
 2. Dużo szczęścia w nowym roku 2018 ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne stylizacje ;)) ! nie wiem która mi się najbardziej podoba :)
  pozdrawiam cieplutko :)
  woman-with-class.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń